4Tenoři chystají přímý přenos koncertu

4 Tenoři – Marian Vojtko, Pavel Vítek, Michal Bragagnolo a Jan Kříž, dva držitelé ceny Thálie, pop-muzikálová legenda a sólista Národního divadla v Praze zvou na speciální koncert plný filmových a muzikálových hitů. Ten bude možné sledovat v neděli 1. listopadu 2020 od 19:00 hodin z pohodlí obývacích pokojů, protože bude živě přenášen přes internet a uskuteční se za jednotné vstupné 250,- Kč na inviton.cz.

Úspěšná vokální formace 4 Tenoři vydala v září u vydavatelství Supraphon své debutové album, které nejen že obsazuje horní příčky prodejních žebříčků, ale s písní Krása, nazpívanou společně s Lucií Bílou, momentálně bodují na 1. místě hitparády rádia Frekvence 1.

Součástí nedělního živého streamu bude i možnost si se 4 Tenory popovídat či objednávat přes Supraphonline.cz podepsaná CD. „Důvodem uspořádat tímto způsobem náš jediný listopadový koncert je, že alespoň na chvíli vás chceme přivést na jiné myšlenky a pomocí krásných melodií vám, našim příznivcům, být blíže. Náklady spojené s přenosem se hradí ze vstupného, my zpíváme bez nároku na honorář. Vstupenky jsou právě v prodeji a postup je jednoduchý: jakmile si lístek koupíte, přijde vám emailem link a heslo, které platí jen v jednom zařízení. Můžete si náš koncert užít pěkně doma,“ vzkazují protagonisté.

„Současná vládní opatření umožňují společný zpěv maximálně 5 lidí, takže 4 Tenoři kritéria splňují“, doplnil informace producent Janis Sidovský s tím, že stream bude vysílán živě a po skončení nebude dostupný.

Bez vstupenky nebude možné koncert sledovat.

TEASER: https://www.youtube.com/watch?v=QZX57-0Tg-g
MULTILINK: https://lnk.to/4Tenorialbum
www.4tenori.cz

Zdroj: Supraphon

(-jh-)

www.supraphon.cz
www.supraphonline.cz