ALOCATION pokřtí album Victory v kladenské Poldofce

Rocková kapela ALOCATION je v době koronaviru více než akční – 25. února vydala debutové album s názvem „Victory“ a začátkem července k němu také natočila pilotní videoklip ke skladbě „HellBitch“. Křest alba kapela chystá 18. září v kladenském klubu Poldofka.

Album „Victory“ kapela vydala po úspěšně dokončeném projektu na serveru Hithit.cz. Videoklip „HellBitch“, který vznikal za podpory města Kladna, kapela natáčela v areálu bývalé huti Koněv pod taktovkou zkušeného režiséra a kameramana Miroslava Kováře a produkční společností Wildcatfilms.eu. Skladba „HellBitch“ je první na zmiňovaném albu a ve videoklipu ji lze shlédnout na odkazu https://youtu.be/Z5AiEGRhNd0.

ALOCATION je kapela z Kladenska, hrající crossover rock (napříč rockovým žánrem jako hard rock, rock, new metal, grunge,…). Vznikla v roce 2017 ještě pod názvem HellBitch a hraje převážně svoji vlastní tvorbu, občas zakomponuje nějaký ten cover např. od kapel AC/DC, Black Veil Brides či Nirvana. Po dvou vydaných singlech „HellBitch“ a „V záři nočních hvězd“, kterou fanoušci mohli zhlédnout na kanálu YouTube, v únoru 2020 kapela vydala zmiňovaný debut „Victory“. Celé album si můžete poslechnout nebo i zakoupit na všech streamovacích platformách v digitální podobě. V případě zájmu o koupi CD pak stačí kontaktovat kapelu i na jejích facebookových stránkách.

Skupina hraje ve složení Dušan Trník (zpěv), Ondřej Raška (kytara, zpěv), Ondřej Poděbradský (baskytara) a Jindra Nový (bicí).

ODKAZY:

Videoklip ALOCATION: HellBitch

https://youtu.be/Z5AiEGRhNd0

Webová prezentace:

http://www.facebook.com/Alocation2017

http://www.bandzone.cz/hellbitch

 

Odkaz na akci:

https://www.facebook.com/events/2889035594452165

 

Management, booking:

AlocationBand@gmail.com