Co je to PIN? A nemyslíme ten, co máte ke svojí platební kartě…

PIN či, jak říkáme s oblibou my tzv. ”PINík” a nebo ”PINeček”, je stylová ozdoba do klopy panského saka nebo blejzru. Nově se hojně uplatňuje jeho nošení i u vesty, která disponuje klopami, takže i vestě můžete snadno dodat šmrnc.

PIN lze najít i pod názvem ozdobná jehlice nebo špendlík. Ale pozor nepleťte si ho s odznakem, to už je jiná disciplína.

Proč nosit PIN?

Muži PINy ve světě nosí už od nepaměti, nicméně u nás se na výsluní dostává, až teď v poslední době. Jedná se o trendový doplněk, který podtrhne vaši osobnost. Lehce a kreativně jím vyjádříte aktuální náladu a připnete saku elegantní doplněk.

PINy oživí outfit, dodají mu jedinečnost a dokáží podtrhnout image. I jedno sako dokáže vypadat pokaždé jinak. Tedy když budete mít doma pár PINů pro jeho obohacení a změnu od běžného a konzervativního nošení.

Jakou barvu zvolit?

U barev a stylu se limity fantazii nekladou, ale každý gentleman by měl vlastnit PINy alespoň v základních barvách, které jsou bílá, černá, modrá, červená, zelená, zlatá a věřte nebo ne růžová. Ano čtete správně, růžová je totiž naprosto fantastická na kombinaci a dobře ladí s tmavými i světlými odstíny barev. Takže pánové, nebojte se sáhnout i po jiných barvách, které na vás “dle vašeho názoru” nepůsobí zrovna mužně. Ale věřte, že opak je pravdou a ženské oko to ocení.

PIN chci, barvy vím, ale jak ho nosit?

Jednoduše. Nosí se v levé klopě saka, u knoflíkové dírky, kterou máte nahoře v klopě. Myslete a dbejte na to, že PIN musí být vždy souběžně s klopou aby působil přirozeně a nenarušoval linii outfitu.

Dříve se ozdoby do saka nosily jen při slavnostnějších událostech. Ale co bylo to bylo. Teď je teď. A PINy se stále více stávají běžnou součástí saka. A to je jedině dobře.

Co napsat na závěr? Na nic nečekejte běžte s dobou a “PŘIPNI PIN”!

Zdroj: Připni PIN

(-jh-)

www.pripnipin.cz