Petr Henych InTrio + Martini Van Band opět společně v Kainu!

PRAHA – Dva spoluhráči z kapely se svými vlastními projekty opět po roce v pražském klubu Kain! Společný koncert kapel Petr Henych InTrio a Martini Van Band (Jimmy Hendrix tribute) se uskuteční v sobotu 5. října v pražském klubu Kain. Na stejném podiu se tak sejdou dva excelentní hudebníci z kapely Leaders! Kamila Střihavky jako hlavní protagonisté obou kapel – kytarista Petr Henych a Martin „Maťo“ Ivan, který baskytaru ve své kapele vyměnil za kytaru. InTrio Petra Henycha je instrumentální skupina, repertoár skupiny Martin Vand Band tvoří převážně skladby legendárního kytaristy Jimmyho Hendrixe.

 

Petr Henych InTrio  
Kytarista Petr Henych vydal v létě 2018 svůj první oficiální sólový videoklip ke skladbě Fever Pitch. V kapele InTrio kromě Petra Henycha hrají jeho dlouholetí spoluhráči –  baskytarista Martin Hroněk a bubeník Jakub Homola. Petr Henych se instrumentální hudbě věnuje v rámci svých sólových projektů již delší dobu, souběžně s působením v jiných kapelách.
Kapela, původně jako G-bod, vznikla v roce 2007, krátce po vydání prvního sólo instrumentálního alba „Na vlastních rukou“. V červenci 2010 vyšlo v pořadí druhé CD Petra Henycha, resp. jeho kapely G-bod, s názvem „Pleasure Trip“. V létě 2018 Petr Henych vydal již zmiňovaný oficiální videoklip Fever Pitch a krátce na to došlo také ke změně názvu kapely na InTrio. Aktuální koncerty můžete průběžně sledovat na www.henych.com.

Video:
Petr Henych – Fever Pitch https://youtu.be/943zBYLTl_A 
Petr Henych & G-bod – Joy Flight https://youtu.be/oX_qKZu9_9I  

Oficiální internetová prezentace:
http://www.henych.com  
https://www.facebook.com/PetrHenychOfficial

 

Martini Van Band

Martini Van Band (Jimmy Hendrix tribute) je projektem baskytaristy Martina „Maťo“ Ivana k 50. výročí úmrtí legendárního kytaristy Jimmyho Hendrixe.

Martin Ivan (Michal Pavlíček trio, Kamil Střihavka Leaders, B.S.P., Precedens….) v této kapele vyměnil baskytaru za  elektrickou kytaru a postavil se k mikrofonu. V reportoáru skupiny můžete slyšet mj. skladby Voodoo child, Foxy lady, Hey Joy, Little wing atd.

Martini Van Band hrají ve složení Martin Ivan (kytara, zpěv), Miroslav Málek (baskytara) a Honza Ježek (bicí).

https://www.facebook.com/Martini-Van-band-161674621122158/  

http://bandzone.cz/martinivan  

Odkaz na akci: https://www.facebook.com/events/1231075030410417/ 

(-jh-)

 

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*